Tom Hardy’nin Mini Dizisi Taboo Fragmanı Geldi

1160

Taboo, Sekiz bölümlük mini bir dizi olan babasının ölümünden sonra intikam almaya çalışan ve ondört elmas ile Afrika’dan İngiltere’ye dönen bir maceraperestin hikayesi konu almaktadır.

Maceracı James Keziah Delaney’nin (Tom Hardy) 1800’lü yılların başında babasından kalan nakliye şirketini büyük bir nakliye imparatorluğu kurmasını da alt metin olarak işleyecek.

- Reklamlar -

FX ve BBC One kanallarının ortak yapımı olan ve sekiz bölümden oluşan mini dizide Michael Kelly (House of Cards) Dumbarton isminde bir Amerikalı doktoru; Jonathan Pryce (Game of Thrones) Delaney’nin asıl olan düşmanı Sir Stuart Strange’i; Oona Chaplin Delaney’nin üvey kızkardeşi Zilpha Geary’yi; David Hayman James’in hizmetkarı Bryce’ı; Jessie Buckley Lorna Bow’u; Jefferson Hall (Vikings dizisi)Zilpha Geary’nin kocası Thorne Geary’yi; Ed Hogg kılık değiştiren ajan Godfrey’yi; Leo Bill Stuart Strange’in acımasız suç ortağı Wilton’ı; Christopher Fairbank James’in bir iyilik borçlu olduğu Ibbotson’ı, Richard Dixon Stuart Strange’in yaveri Pettifer’ı; Jason Watkins kral vekilinin sağ kolu Solomon Coop’u; Nicholas Woodeson (Rome) ise Delaney aile avukatını canlandıracak.

Dizinin başrolünde Tom Hardy‘nin yer alıyor olması başlı başına bir olay iken yapımcıları arasında ünlü yönetmen Ridley Scott‘ın de yer alması diziye olan ilgiyi de tavan yapmış durumda.

Yönetmenliğini Kristoffer Nyholm’un yapacağı mini dizinin senaryosu ise Chips Hardy, Tom Hardy ve Steven Knight’a aittir.

Taboo Mini Dizisinin Fragmanı

Önceki İçerikThe Man Who Knew Infinity Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikKayıp Balık Filminin Dory Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)