Valerian Filmi Başrollerinden Fotoğraf Geldi

858

Valerian filmi başrollerinde yer alan Cara Delevingne ve Dane DeHaan’ın yer aldığı fotoğraf filmin yönetmeni Luc Besson tarafından geldi. Ünlü yönetmen daha fazla fotoğrafın yarın Entertainment Weekly’de paylaşılacağı müjdesini de verdi.

Cara Delevingne ve Dane DeHaan’ın başrollerinde oynadığı çizgi roman uyarlaması olan Valerian’ın kadrosunda ayrıca Clive Owen, Ethan Hawke ve Grammy Ödüllü Herbie Hancock ile ünlü şarkıcı Rihanna yer alıyor.

- Reklamlar -

Evrende hem zaman hem de uzay yolculuğu yapan ve insan ırkının çıkarlarını korumaya çalışan iki uzay ajanı olan Valérian ve Laureline ile başlayan hikayemiz; Gezegenler arası keşifler, diplomasi ve uzaylılarla müzakereler yapmaktadırlar. Ekibimiz bin gezegenlik bir sistemin başgezegeni olan Syrte’e gider ve Dünya için tehlike yaratıp yaratmadıklarını araştırma yapmaya koyulurlar. Karşılarında ise çökmüş bir imparatorluk; Devrime ihtiyacı olan bir halk ve yönetimi gizlice ele geçiren maskeli, gizemli akıl adamlarının tarikatını bulurlar.

1967 yılında 10 milyon kopya ve 21 dilde çeviri ile rekorlar kıran Fransız bir çizgi roman olan Valérian and Laureline, Pierre Christin ve Jean-Claude Mézières’e aittir.

Vizyon tarihi ise 21 Haziran 2017 (Fransa) olarak kayıtlara geçmiş durumdadır. Türkiye’deki vizyon tarihi henüz belli değildir.

Valerian Filmi Başrolleri ve Luc Besson

Valerian and Laureline….And a guy on the back!😳Dane DeHaan Cara Delevingne Rihanna More pictures tomorrow on Entertainment Weekly

Gepostet von Luc Besson am Donnerstag, 24. März 2016

Önceki İçerikThe Dresser Filminin Fragmanı Geldi
Sonraki İçerik25 Mart’ta Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)