The Dresser Filminin Fragmanı Geldi

666

The Dresser fragmanı, 30 Mart’ta prömiyerini yapacak olan STARZ kanalı tarafından paylaşıldı. Farklı Marvel filmlerinde yer almış ancak bir arada hiçbir yapımda bulunmamış olan ünlü oyuncular Anthony Hopkins ve Ian McKellen‘ı ilk kez birlikte oynarken göreceğiz.

Thor ve Thor: The Dark World filmlerinde Hopkins Odin’i; X-Men serisi ve The Wolverine filmlerinde ise McKellen Magneto’yu oynamıştı hatırlayacağınız üzere…

- Reklamlar -

Ünlü oyuncular bu sefer Ronald Harwood‘un 1980 yılında West End ve Broadway’de oynadığı tiyatro oyununun 1983 yılından sonra yapılacak olan ikinci film uyarlamasında yer alacak.

Konusu, yaşlı bir oyuncu olan ve II. Dünya Savaşı sonrası yorgun ve sağlıksız bir yaşam süren Sir Donald Wolfit (Hopkins) ile onun yardımcısı Norman’ın (McKellen) hikayesinin anlatıldığı filmde ilk defa bir arada oynama fırsatı bulacak.

The Dresser filminin kadrosunda Emily Watson’ı (The Theory of Everything, War Horse) Her Ladyship, Sarah Lancashire’ı (Happy Valley, Last Tango in Halifax) sahne yöneticisi Madge rolüyle göreceğiz. Kadroda yer alan diğer oyunculardan Vanessa Kirby’i Irene; Edward Fox’u Thornton; Tom Brooke’u Oxenby/Edmond; John Ashton’ı Gloucester; Ian Conningham’ı Kent; Annalisa Rossi’yi Goneril; Helen Bradbury’i Regan; Carl Sanderson’ı Cornwall; Matthew Cottle’ı Albany ve Martin Chamberlain’i Gentleman rolüye göreceğiz.

The Dresser filminin yapımcılığını Playground Entertainment’tan Colin Callender ve Sonia Friedman Productions’tan Sonia Friedman yapmaktadır. Yönetici yapımcılık görevi ise Polly Hill, BBC Independent Drama Müdürü Ben Stephenson ve BBC Drama görevlilleri yer almaktadır.

The Dresser Filminin Fragmanı

Önceki İçerikLego Batman Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikValerian Filmi Başrollerinden Fotoğraf Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)