Voltron: Legendary Defender Fragmanı Yayınlandı

1346

Voltron: Legendary Defender çizgi dizisinin fragmanı geldi! 1990 yılında çocuk olanların daha iyi bileceği çizgi dizi Voltran günümüz televizyonlarına uyarlanıyor. Geçtiğimiz günlerde fragman yayınlandı ve her yaştan izleyicinin heyecanlanacağı nitelikte. Çizgi diziye ait bir kaç görsel ve fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Netflix ve Dreamworks ortaklığında yapılacak olan animasyon serisi 10 haziranda izleyicileriyle buluşacak.

- Reklamlar -

Voltron: Legendary Defender Fragmanı Yayınlandı

Voltran (İngilizce: Voltron; Japonca orijinal adı: 百獣王ゴライオン Hyakujū ō Go raion; anlam; Yüz hayvanın kralı beş aslan), 80’li yıllarda televizyon için yapılmış bir dev robot konulu çizgi dizidir. Tam adı ise “Voltran:Evrenin Savunucusu“dur.

Ünlü çizgi dizi 1990’lı yıllarda tekrar üretilmişti. Bu sefer Computer-Generated Imagery (CGI) tekniği kullanılmıştı ancak beklenen ilgiyi görememişti. Sebebi ise gerçekten aranan kalitede olamayışıydı.

Voltron: Legendary Defender ismiyle dördüncü tekrar yapım olma özelliği de taşıyor. 

Dizinin ana karakterleri 5 adet mekanik aslan robot ve bu robotları kumanda eden 5 kahraman savaşçıdan ibarettir. Her aslanın ayrı bir yeteneği vardır. Ancak bu 5 aslan bir tehlike anında bağımsız savaşabildikleri gibi bir araya gelerek dev bir robot olan Voltran’ı oluşturmaktadırlar.

80’lerin sonu ve 90’ların başında çocuk olmak = VOLTRAN olduğu için bu haber ile ne kadar sevinmiş olduğumuz anlatabilecek kelimeler henüz bulunmuş değil. Neyse efendim fragmana geçip kısa keselim.

Voltron: Legendary Defender Fragmanı

Önceki İçerikHumans Dizisini İnceledik
Sonraki İçerikHangover Bir Alfred Hitchcock Filmi Olsaydı