Warcraft Filmi Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı

1318

Nasıl anlatsam, nasıl tasvir etsem Warcraft‘a olan sevgimi? Gerçekten bilmiyor ve aklıma gelenleri, kalbimden geçenleri yazıyorum şu anda. Championship Manager 03/04 oyunundan sonra şu yaşıma gelene kadar hayatımın çok büyük bir süresini kaplayan Warcraft, benim için bir oyundan fazlası olmaktan çıkalı galiba yaklaşık 7 sene oluyor. Her Expension Pack’i beklerken gelen sinematik fragmanlar ile yerimde duramıyor ve bazı zamanlar oyunu bırakıp kendimi fragmanı defalarca izlerken buluyordum.

Warcraft filmi salı günü yayınlanan mini teaser ve afiş, kalbimin atış hızını arttırmaya yetti ve arttı bile ama “Cuma günü geldiğinde acaba neler hissedeceğim ben” diye düşünmekten de kendimi alıkoyamadım. “Neler yazsam acaba, nelerden bahsetsem?” diye düşünürken buldum bugün gelene kadar…

- Reklamlar -

The Burning Crusade oynarken bile “Abi var ya tam filmi yapılacak oyun da işte bakalım ne zaman yaparlar?” sorusu hep Guildlerde konuşulurdu. İşte o gün geldi a dostlar!

Moon filmi ile BAFTA ödülü sahibi olan Duncan Jones’un yönetmenliğini ve beyaz perdeye uyarlamasını yaptığı filmin senaryo ekibinde K-Pax ve Seventh Son filmleriyle tanınan Charles Leavitt (Uyarlayan) ve Starcraft, Warcraft ve Diablo ile Blizzard Entertainment’ın ödüllü senaristi Chris Metzen (Hikaye ve Karakterler) de yer almaktadır.

Fragmanda da görebileceğiniz gibi Warcraft: The Begining olarak lanse edilen filmin devamında konunun Illidan Stormrage ve Mother Shahraz‘dan sonra Lich King‘e kadar geleceğine de adım gibi eminim.

Türkçe altyazısıyla da konuya tamamıyla hakim olabileceğiniz Warcraft filmi ile “Yeni bir efsane doğuyor!” cümlesi fazla abartı olmaz sanıyorum ki.

Warcraft Filminin Fragmanı

Önceki İçerikGerard Butler Filmi London Has Fallen Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikDoctor Strange Filminin Çekimlerinden İlk Fotoğraf Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)