Gerard Butler Filmi London Has Fallen Fragmanı Yayınlandı

1163

Babak Najafi’nin yönetmenliğini yaptığı ve senaryosu Creighton Rothenberger, Katrin Benedikt, Christian Gudegast ve Chad St. John. tarafından yazılan London Has Fallen filminin fragmanı Gramercy Pictures tarafından yayınlandı.

Antoine Fuqua’nın yönettiği, Amerika’da 100 milyon dolar gişe hasılatı elde eden Olympus Has Fallen filminin devamı olan London Has Fallen; Yüksek gerilimli ve aksiyon sahnelerinin bolca olduğu özgün bir hikaye olan filmin detaylarına geçiyoruz…

- Reklamlar -

İngiltere Başbakanı’nın duygusal ve içsel yoğunluğa ulaştığı bir dönemde dünyanın en güçlü terör örgütü tarafından öldürülmesi ve ekonominin derin bir buhrana girmesiyle başlayan hikaye, olağan bir açlık konusunu da gündeme getirmiş ve ortalığı oldukça karıştırmıştır. Bunu durdurmanın tek yolu ise Amerikan Başkanı (Aaron Eckhart), Gizli Servis Başkanı (Gerard Butler) ve İngiliz Ajanından (Charlotte Riley) geçmektedir. Ancak yine normal olarak bu isimlerin hiçbiri birbirine güvenmemektedir. Morgan Freeman’ın da az önceki isimlerin aksine Amerika Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığı filmin diğer oyuncuları ise Alon Moni Aboutboul, Angela Bassett, Robert Forster, Jackie Earle Haley, Melissa Leo, Radha Mitchell, Sean O’Bryan, Charlotte Riley ve Waleed Zuaiter’dir.

4 Mart 2016 yılında İngiltere’de vizyona girecek olan film Gerard Butler’ın şu an post prodüksiyon aşamasında olan 3 filminden bir tanesi. Diğerleri ise, Geostorm (2016) ve Gods of Egypt (2016). Ayrıca How to Train Your Dragon 3 (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3) animasyon filminin de 2018 yılında vizyonda olacağı duyuruldu.

London Has Fallen Filminin Fragmanı

Önceki İçerik2015 Oscar Ödülleri İçin Aday Olan 16 Animasyon Filmi
Sonraki İçerikWarcraft Filmi Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)