Will Smith’li Collateral Beauty’den Yeni Fragman

443

Will Smith‘li Collateral Beauty‘den yeni bir fragman geldi. Edward Norton, Keira Knightley ve Helen Mirren’ın kadrosunda yer aldığı film epey konuşulacak!

Oscar ödüllü yönetmen David Frankel‘in (Dear Diary, The Devil Wears Prada) yönetmenliğini yaptığı film 23 Aralık’ta vizyonda olacak.

- Reklamlar -

The Collateral Beauty filmi kadrosunda Will Smith (Suicide Squad, Concussion), Edward Norton (Birdman), Keira Knightley (The Imitation Game), Michael Peña (The Martian), Naomie Harris (SPECTRE) ve Jacob Latimore (The Maze Runner) ile Oscar ödüllü oyuncular Kate Winslet (The Reader, Steve Jobs) ve Helen Mirren (The Queen, Trumbo) yer almaktadır.

Collateral Beauty filmi Howard Inlet (Will Smith) isimli Manhattanlı bir reklamcının başından geçen trajik bir deneyimi konu olarak almaktadır. Yaşadığı bu trajik deneyim yüzünden depresyona giren Howard’a arkadaşları yardım etmek ister. Bu yardımları da daha önce eşi benzeri görülmemiş türden bir şey olunca olayın rengi değişmeye başlar.

Ülkemizde Warner Bros. Türkiye tarafından dağıtımı yapılacak Collateral Beauty filmini 23 Aralık’ta izlemek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Collateral Beauty Yeni Fragmanı

Önceki İçerikRihanna’lı Valerian’dan Etkileyici Fragman
Sonraki İçerik11 Kasım 2016 Vizyondaki Filmler ve Haftanın Filmi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)