Wonder Woman Comic-Con Fragmanı Geldi

632

Dünyanın yedi harikasından biri olduğunu iddia ettiğimiz ve haklı olduğumuz, asi kızımız Wonder Woman‘dan altyazılı fragman geldi. Aynı adlı DC Comics karakterinden uyarlanan 2017 yapımı Amerikan filmi çok ses getirecek gibi. Film 2 Haziran 2017‘de Amerika’da yayınlanmak üzere ayarlandı. Heyecan başlasın..

Wonder Woman‘ın yönetmen koltuğunda 2003 yapımı Cani filminin ardından 2. kez uzun metraj bir yapıma imza atacak olan Patty Jenkins oturuyor. Filmin senaryosunu Allan Heinberg ve Geoff Johns kaleme alırken filmin süper kahraman kadınını Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminde olduğu gibi yine Gal Gadot canlandırıyor. Filmin kadrosunda Connie Nielsen, Chris Pine, Robin Wright ve David Thewlis gibi başarılı isimler de bulunuyor.

- Reklamlar -

Kısaca özetlemek gerekirse, aksiyon sahneleri ‘olmuş’, kostüm ‘olmuş’, Gal Gadot ‘olmuş’ ve hikaye oturmuş. Fragman şimdilik yeterli ve tatmin edici. E biz daha ne isteyelim ki?

Batman v Superman‘de görüp görebileceğimiz en güzel şey olması ile bizi de memnun eden Wonder Woman karakteri, aslında tam Gal Gadot‘un üstesinden gelebileceği bir rolmüş gibi. Gözümüz de giderek alışıyor kendisine. Bayanların da bir zahmet kıskanmaması gereken bir dişi. Aksiyon sahneleri ile göz dolduran filmin fragmanını izledikten sonra dedik ki: E hani Black Widow‘un solo versiyonu? Efsane olmaz mıydı?

Wonder Woman Filminin Comic-Con Fragmanı

Önceki İçerikTrainspotting 2 Yeni Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikHarry Styles’ın da Yer Aldığı Dunkirk Fotoğrafları Geldi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.