Harry Styles’ın da Yer Aldığı Dunkirk Fotoğrafları Geldi

831

Christopher Nolan‘ın yeni filmi Dunkirk‘ün kadrosunda yer alan One Direction ekibinden Harry Styles‘ın ara aralarında yer aldığı yeni fotoğraflar geldi.

Tarihe Dunkirk Tahliyesi ya da Dunkirk Mucizesi olarak geçen ancak Dinamo Operasyonu ismiyle ünlenen bu operasyonda 1940 yılında Fransa sahillerinden müttefik askerlerin kurtarılması sırasında yaşanan mucizevi olaylar anlatılmaktadır. Nazi Almanyası tarafından çepe çevre etrafı sarılan Belçikalı, İngiliz ve Fransız askerlerinin 8 günlük operasyon ile kurtarılması sırasında 100.000’den fazla askeri kurtarılmış ancak toplamda 65.000 asker kaybedilmiş (Ölüm, Kaybolma vs)

- Reklamlar -

Daha önce aşağıdaki filmleriyle arz-ı endam eden ünlü yönetmen 10. filmiyle yine ağzımızın sularını akıtacağa benziyor.

Nolan’ın filmleri

  1. Interstellar (2014)
  2. The Dark Knight Rises (2012)
  3. Inception (2010)
  4. The Dark Knight (2008)
  5. The Prestige (2006)
  6. Batman Begins (2005)
  7. Insomnia (2002)
  8. Memento (2000)
  9. Following (1998)

Tarihlere dikkatli bakarsanız aralarında maksimum 2 yıl bırakarak yeni bir projeye başlayan Nolan, Interstellar’dan sonra çekeceği yeni filmiyle 3 yıl ara vermiş olacak ve bu onun için En uzun ara olarak tarihe geçecek!

Nolan ile ilgili bilgileri bir yana bırakacak olursak 2. Dünya Savaşı konusunu işlememiş yönetmenin kalmadığı bu ortama farklı bir bakış açısı getireceğini umarak Dinamo Operasyonu’nu da kendi efsaneleri arasına alması ümidini taşıyoruz.

Önceki İçerikWonder Woman Comic-Con Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikPrison Break Comic-Con Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)