Yeni Blair Cadısı Filminden İki Reklam Yayınlandı

471

Bir korku filmi efsanesi olan Blair Cadısı‘nın yeni yapımından iki reklam filmi yayınlandı. Bakalım ilk filmindeki etkiyi yaratabilecek mi?

Lionsgate‘in San Diego’daki Comic-Con‘da duyurusunu yaptığı film daha önce The Woods ismi ile vizyona girecekti. Ancak bir takım değişikliklerden sonra Blair Cadısı ismine karar kılmışlar. 90’lı yılların efsanevi korku filmi bakalım yeni versiyonu ile beklenen ilgiyi görebilecek mi?

- Reklamlar -

Bir grup üniversite öğrencisinin Maryland’deki Black Hills Ormanı’ndaki gizemi açığa çıkarmak için yollara düşmesi ile başlıyor. James kız kardeşinin büyük bir gürültü ile ortadan kaybolmasının ardından Blair Cadısı konusu gündeme gelir. Acaba cadı mı almıştır kızı?

Blair Cadısı filmi Adam Wingard tarafından yönetilirken senaryosu You’re Next ve The Guest filmlerinde birlikte çalıştığı Simon Barrett’a emanet edilmiş.

Kadrosunda James Allen McCune (Shameless), Callie Hernandez (From Dusk Till Dawn: The Series), Brandon Scott, Valorie Curry (The Following), Corbin Reid ve Wes Robinson bulunmaktadır.

Blair Cadısı – The Legends Returns Reklamı

Blair Cadısı – 360 Derece VR Reklamı

Önceki İçerikK-2SO’nun ilk Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi Fotoğrafı
Sonraki İçerikYeni Halka Filmi Fragmanı ile Samara Geri Döndü
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)