Yeni Halka Filmi Fragmanı ile Samara Geri Döndü

917

Bir korku filmi efsanesi olan Halka‘nın 3. filminden ilk fragman ve afiş geldi. Samara’yı tekrar sinemalarda izleyecek olmak her şeye değer.

Ülkemizde 3 Şubat’ta vizyona girecek olan Halka serisinin üçüncü filminin yönetmenliğini F. Javier Gutierrez (Before the Fall) üstlenmiş.

- Reklamlar -

 

Senaryosu David Loucka, Jacob Estes ve Akiva Goldsman tarafından yazılan filmin Uluslararası dağıtımcılığını Paramount Pictures üstleniyor.

Rings filminin genel konsepti serinin diğer filmleriyle aynı yapıya sahip. Genç bir kadın erkek arkadaşının izlediği filmde “Yedi gün içerisinde öleceksin” cümlesini duyduktan sonra değişen hayatı konu alınmış. Bu genç kadın erkek arkadaşının girdiği karanlık dünyadan kurtarıp bu film içindeki filmi çözmeye çalışacak.

Rings‘in kadrosunda Matilda Lutz, Alex Roe, Johnny Galecki, Aimee Teegarden, Bonnie Morgan ve Vincent D’Onofrio gibi isimler yer almaktadır. Filmin yapımcılıklarını ise Walter Parkes ve Laurie MacDonald üstlenmektedir.

Yeni Halka Filmi Fragmanı

Yeni Halka Filmi Afiş

Yeni Halka Filmi Fragmanı ile Samara Geri Döndü

Önceki İçerikYeni Blair Cadısı Filminden İki Reklam Yayınlandı
Sonraki İçerikStranger Things Yazı Tipiyle İstediğini Yaz
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)