Yeni Merlin Filmine Hazır Olun

1432

Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şovalyeleri’nin en büyük desteği büyücü Merlin Disney imzasıyla beyaz perdeye geliyor! Hem de ne geliş! Daha önce filmlerini izlediğimiz, hikayelerini duyduğumuz, dizisini takip ettiğimiz yapım bizlerle yeni bir formata tekrar bir araya gelmeye hazırlanıyor. Ben haberi duyunca epey mutlu oldum ama sizi bilemiyorum.

Yeni Merlin Filmine Hazır Olun

- Reklamlar -

Yeni Merlin Filminin Detayları

Deadline‘ın haberine göre Yüzüklerin Efendisi senaristlerinden Philippa Boyens’ın senaryosunu üstleneceği fantastik yapımın kadrosunda da fantastik sinemanın önemli isimleri yer alacak. Güzel habere devam.. TA Barron’un büyücü Merlin’in bilinmeyen hikayelerini anlattığı kitap serisinden uyarlanacak olan filmde aynı zamanda usta isim ve Pi’nin Yaşamı filminin yapımcısı Gil Netterda yapımcı olarak kendisini gösterecek.

Güzel habere devam etmek gerekirse;1963 yılında Disney tarafından beyaz perdeye uyarlanan animasyon yapım The Sword in the Stone filmi de yeniden beyaz perdeye uyarlanacak. Kalp kalp kalp.. <3 E tabi hem oyuncuların yıldız isimler olacağını duyunca, hem Pi’nin Yaşamı’nın yapımcısının çalışması olunca.. Bir de üstüne Yüzüklerin Efendisi senaristlerinden birinin eline emanet edilince, ‘ne zaman gelecek?’ sorusu akla gelen ilk soru oluyor. Ama henüz cevabı hiçbir yerde yok!

Önceki İçerikSihirbazlar Çetesi 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikBekar Yaşam Kılavuzu Filminden Fragman Geldi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.