Zashchitniki Filminin Fragmanı Yayınlandı

1300

Zashchitniki ile “Rus Süper Kahraman filmi olur mu? Olursa nasıl olur? Neden yapmıyorlar ki?” diye düşünürken karşılaştım. Alışılageldik bir süper kahraman filminde olan teknolojik hikayelerinde içerisinde bulabileceğiniz bir film olmuş Zashchitniki. Gelelim detaylara…

Patriot, ABD önderliğinde Batı Bloku ile Sovyetler Birliği’nin önderliğinde Doğu Bloku ülkeleri arasında 1947’den 1991’e kadar devam eden uluslararası siyasi ve askeri gerginliğe verilen isim olan Soğuk Savaş yılları arasında Sovyet Hükümetine yardımcı olmak için bir laboratuvarda geliştirdikleri teknoloji ile süper güçlü insanlar oluşturan bir oluşumdur.

- Reklamlar -

Kimlikleri gizlenen bu süper kahramanların ortaya çıkma zamanı geldiğinde ise artık kendilerini göstermeleri için bir engel kalmamıştır.

2014 yapımı başrollerinde Hayden Christensen, Adrien Brody ve Jordana Brewster American Heist filminin de yönetmenliğini yapan Sarik Andreasyan’ın yönettiği filmin yapımcıları ise Gevond Andreasyan, Sarik Andreasyan, Nikita Argunov, Lenny Levi, (Yönetici Yapımcı) Vladimir Polyakov ve Daniel Shapovalov’dur. (Yönetici Yapımcı)

Başrollerinde ise Sanzhar Madiyev, Alina Kiziyarova ve Valeriya Shkirando yer almaktadır.

Zashchitniki Filminin Fragmanı

Önceki İçerik2016’da Vizyona Girecek Filmler ile Hazırlanmış Müthiş Bir Video
Sonraki İçerikThe Boss Filminden Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)