Zoey Deutch’lı Before I Fall’dan Groundhog Day Tarzında Fragman

515

Başrolünde Zoey Deutch‘ın yer aldığı Before I Fall filminden Bill Murray ile efsaneleşen Groundhog Day tarzında bir fragman yayınlandı.

Lauren Oliver‘ın 2010 yılında basılan aynı isimli kitabından Maria Maggenti tarafından beyaz perdeye uyarlanan filmin yönetmenliği Ry Russo-Young yapıyor.

- Reklamlar -

Ünlü basım evi Harper Teen tarafından yıllar önce bir fragmanı çekilen kitabın bu fragmanını da aşağıya iliştirdik. Aradaki farkları da görebilirsiniz.

Before I Fall konusu Samantha Kingston’ın (Deutch) hikayesidir. Samantha, mükemmel arkadaşlar, mükemmel bir eş ve görünüşte mükemmel bir geleceğe sahiptir. Sonra, her şey değişir. Ölümcül bir gecenin ardından Sam geleceği olmayan bir şekilde uyanır. Aynı gün yeniden yaşamaya devam ederek tuzağa düştükten sonra hayatının gerçekten mükemmel olduğunu sorgulamaya başlar. Ve bir yerden sonra hayatın sırrını çözmeye başlar. Şimdi önemli olan en yakınındaki insanların sırlarını çözmeli ve tek bir günün gücünü, sadece kendi hayatında değil, çevresindekilerinin de hayatında keşfetmelidir. Tabii vakit kalırsa…

Before I Fall filminin oyuncu kadrosunda ayrıca Halston Sage (Neighbors, Paper Towns), Logan Miller (The Walking Dead) ve Teen Choice Ödülleri‘nde #ChoiceYouTuber kazananı Kian Lawley yer almaktadır.

Before I Fall filmi Amerika’da 3 Mart 2017’de vizyona girecek iken ülkemizdeki vizyon tarihi henüz netleşmemiştir.

Before I Fall Filminin Fragmanı

Before I Fall Kitabının Fragmanı

Önceki İçerikKaranlığın Elli Tonu’ndan Kısa Bir TV Spotu Geldi
Sonraki İçerikJohn Wick 2’den Atarlı Giderli Görsel Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)