Karanlığın Elli Tonu’ndan Kısa Bir TV Spotu Geldi

618

Grinin Elli Tonu üçlemesinin ikinci filmi olan Karanlığın Elli Tonu filminden Latin Grammy’si için kısa bir TV Spotu yayınlandı.

10 Şubat 2017 yılında ülkemizde vizyona girecek olan Karanlığı Elli TonuMiguel‘in bu film için seslendirdiği Crazy in Love şarkısının İspanyol versiyonu ile geldi.

- Reklamlar -

İlk filmi Grinin Elli Tonu‘den sonra çıkacak ikinci Karanlığın Elli Tonu‘nda yine Christian Grey ve Amanda arasındaki farklı cinsel deneyim ve aşkı konu alarak işleyecek. Pek tabii ki sürprizlerle birlikte!

E.L. James‘in yarattığı serinin beyaz perdeye uyarlaması için yapımcılık görevini Michael De Luca ve Dana Brunetti üstlenirken, uyarlama Niall Leonard’a ait.

Oyuncu kadrosunda ise; Dakota Johnson (Anastasia Steele) Jamie Dornan (Christian Grey) Max Martini (Taylor) Rita Ora (Mia Grey), Eloise Mumford (Kate), Luke Grimes (Elliot Grey) ve Victor Rasuk (José Rodriguez) yer almaktadır.

Karanlığın Elli Tonu filmi 10 Şubat 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

Karanlığın Elli Tonu Filminin TV Spotu

Önceki İçerikBefore Serisi Bir Videoda Bir Araya Gelirse
Sonraki İçerikZoey Deutch’lı Before I Fall’dan Groundhog Day Tarzında Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)