Zootopia İkinci Fragmanı Yayınlandı

1405

ZootopiaWalt Disney Animation Studios‘un 2016 yılında vizyona girecek olan ilk animasyon filmi olarak dikkatleri üzerine çekti. Frozen, Big Hero 6, Horton ve Bolt gibi ödüllü animasyon filmlerin de yönetmenliğini yapan Byron Howard, Rich Moore ve Jared Bush’un liderliğinde 4 Mart’ta vizyondaki yerini alacak olan filmin ikinci fragmanı geldi. Fragmanda duyduğunuz Try Everything orijinal müziğinin bestesi Sia’ya ve Shakira ikilisine aittir.

Paylaşılan haberlere göre; Disney‘in Disney Parks’ta geçen bu hikayeyi Disney California Adventure park ve Disney’s Hollywood Studios’ta gizlice sunacağı ve bazı özel ziyaretçilere gösterim yapacağı konuşuluyor. Ne yazık ki bize göre epey uzak kaçan bu konu yalnızca yakınında olanları ilgilendiriyor! Hatta Bug’s Life Theater’da da yapılacak olan gösterimde Zootopia‘yı çocuklar için bir şölene çevirip özel görsel efekt şovlarıyla da süsleyeceklermiş!

- Reklamlar -

Byron Howard, Rich Moore ve Jared Bush tarafından yönetilen Zootopia, hayvanlarla dolu bir ütopik şehirdir. Bu şehirde Polis memuru olarak görev yapacak olan Judy Hopps (Ginnifer Goodwin) ise; Kendine göre kocaman kalan hayvanları yöneteceği konusunda epey optimisttir. En azından öyle umuyordur! Ama işler beklediği gibi gitmez ve şehrin sakinlerini yönetmekte çok zorlanmaya başlar… Arkadaş edindiği bir Nick Wilde (Jason Bateman) isimli bir tilki ile hem idareyi hem de ortadaki gizemi çözmek için anlaşır.

Orijinal seslendirici ekibinde Shakira’yı Gazelle, Idris Elba’yı Chief Bogo (Zootopian Polis Departmanı Başkanı), Octavia Spencer’ı Bayan Otterson, J.K. Simmons‘ı Belediye Başkanı Leodore Lionhearted, Tommy Chong’u Yax the Yak (Aydın bir büyükbaş!), Nate Torrence’ı Benjamin Clawhauser, Jenny Slate’ı Belediye Başkan Yardımcısı Bellwether (küçük tatlı koyuncuk), Alan Tudyk’ı Duke Weaselton (geveze bir çakal), Raymond Persi’yi Flash (Memeli Hayvan Araçları Bölümü’nde çalışan tembel!) Bonny Hunt ve Don Lake Polis memurumuz Judy Hopps’un anne ve babasını olan Bonnie ve Stu’yu (Çiftçi olan bir Tavşan Ailesi) seslendirmektedir.

Amerika’da 4 Mart’ta vizyona girecek olan Zootopia‘nın ülkemizde de yine aynı zaman dilimi içerisinde gösterime girmesi planlanmaktadır.

Zootopia İkinci Fragmanı

Önceki İçerik2015 Yılından Yılbaşında İzlenebilecek 20 Film
Sonraki İçerikStar Trek 50. yıl Özel Pulları Amerikan Posta Ofisi’nde
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)