2015 Yılından Yılbaşında İzlenebilecek 20 Film

2452

Yılbaşında izlenebilecek filmler listesine geçmeden önce Filminebandım ekibi olarak güzel bir yıl geçirmenizi diliyoruz. Yılbaşına özel amme hizmeti ile karşınızdayız!

Hem 2015 yılında izlemeden bırakmak istemeyeceğiniz filmleri sıralıyor, hem de evinde bir başına oturup yılbaşına girecek olanlar için hayır işliyoruz. İçlerinde mutlaka “bunu izledim!” dediğiniz film çıkacaktır, çünkü çok sevilen ve oldukça fazla izlenen filmleri de listeye soktuk. Bu arada tekrar 2016’dan fazlaca mutluluk, bolca huzur ve kaliteli film diliyoruz. Haydi sizi daha fazla meraklandırmadan şöyle alalım. Ancak yılbaşında izlenebilecek filmleri sıralarken tamamıyla rastgele bir sıralama yaptık. Keyfe keder yani :) Buyurun:

Karşınızda Yılbaşında İzlenebilecek 20 Tane 2015 Filmi

19Mad Max: Fury Road

2015 Yılından Yılbaşında İzlenebilecek 20 Film
- Reklamlar -

Post-apokaliptik türünün yaratıcısı ve efsanevi “Mad Max” filmlerinin ardındaki usta yönetmen George Miller‘ın bir kez daha yönetmen koltuğunda oturduğu Mad Max: Fury Road 2015 yılının en iyi filmlerinden ilk 3’e rahat girer. Charlize Theron ve Tom Hardy‘nin rol aldığı filmde ayrıca Nicholas Hoult, Hugh Keays-Byrne, Nathan Jones, Josh Helman, Rosie Huntington-Whiteley, Riley Keough, Zoë Kravitz yer alıyor. Maceranın hiç bitmediği yapımı soluksuz izleyebilirsiniz.

Önceki İçerikNimbus 2000 ile Yılbaşı Hediyesi Yapan Adam gibi Adam
Sonraki İçerikZootopia İkinci Fragmanı Yayınlandı
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.