2015 Yılından Yılbaşında İzlenebilecek 20 Film

2369

Yılbaşında izlenebilecek filmler listesine geçmeden önce Filminebandım ekibi olarak güzel bir yıl geçirmenizi diliyoruz. Yılbaşına özel amme hizmeti ile karşınızdayız!

Hem 2015 yılında izlemeden bırakmak istemeyeceğiniz filmleri sıralıyor, hem de evinde bir başına oturup yılbaşına girecek olanlar için hayır işliyoruz. İçlerinde mutlaka “bunu izledim!” dediğiniz film çıkacaktır, çünkü çok sevilen ve oldukça fazla izlenen filmleri de listeye soktuk. Bu arada tekrar 2016’dan fazlaca mutluluk, bolca huzur ve kaliteli film diliyoruz. Haydi sizi daha fazla meraklandırmadan şöyle alalım. Ancak yılbaşında izlenebilecek filmleri sıralarken tamamıyla rastgele bir sıralama yaptık. Keyfe keder yani :) Buyurun:

Karşınızda Yılbaşında İzlenebilecek 20 Tane 2015 Filmi

18Minions

2015 Yılından Yılbaşında İzlenebilecek 20 Film
- Reklamlar -

Tarih öncesi çağlardan beri kendilerine kötü bir efendi arayışında olan Minyonlar, Dracula’dan, Firavun’a, Napolyon’dan, Dinozorlara kadar birçok kişiye hizmet etmeye çalışsalar da, hepsi bir gün yok olmuştur. En sonunda 3 minyon bir yolculuğa çıkar ve Amerika’da kendilerine kötü bir efendi ararlar. Minyonlar’ın Türkçe seslendirmesini Beren Saat ve Kenan Doğulu yaptı. Filmin yönetmenliğini Pierre Coffin ve Kyle Balda, senaristliğini Brian Lynch gerçekleştirdi. Eğlenceye varım diyorsanız, buyurun.

Önceki İçerikNimbus 2000 ile Yılbaşı Hediyesi Yapan Adam gibi Adam
Sonraki İçerikZootopia İkinci Fragmanı Yayınlandı
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.