Al Pacino ve Logan Lerman’lı Hunters’tan İlk Fragman Geldi

641

Başrollerinde Al Pacino ve Logan Lerman‘ın yer aldığı ve Nazi avcılarını canlandırdıkları Amazon dizisi Hunters‘tan ilk fragmanı geldi. Ünlü yapımcı Jordan Peele‘ın da elini taşın altına soktuğu dizi 2020 yılında Amazon’da yayınlanacak.

Hunters Dizisinin Konusu

Hunters dizisinde 1977 yılına ışınlanıyoruz. New York’ta gizlice ve sessizce yaşayan Naziler, IV. Reich’i kurmayı amaçlıyordur. Bunun anlamı, Naziler için mükemmel gelecek hayalidir. Dördüncü Reich, Almanya’da harekete geçememiştir. Ayrıca dünya üzerinde de bu hayal gerçeğe dönüştürülmek üzere bir gelişme yaşanamamıştır. Hunters da izleyicilerini bu döneme götürmeyi ve Nazi hayallerinin nasıl engellendiğini göstermeyi amaçlıyor.

- Reklamlar -

Al Pacino ve Logan Lerman’lı Hunters’ın Oyuncuları

Jerrika Hinton, Josh Radnor, Kate Mulvany, Tiffany Boone, Greg Austin, Louis Ozawa Changchien, Carol Kane, Saul Rubinek, Dylan Baker ve Lena Olin gibi isimler Al Pacino ve Logan Lerman’a eşlik ediyor olacak.

David Weil‘ın yaratıcı ekibinin başında yer aldığı dizinin ilk bölümünü Me, Earl and the Dying Girl filmiyle dikkatleri üzerine çeken Alfonso Gomez-Rejon yönetti. Bakalım Gomez-Rejon The Current War sonrasında nasıl bir performans sergileyecek?

Henüz net bir yayın tarihi belli olmayan Hunter dizisinin aşağıda izleyeceğiniz ilk tanıtım fragmanında 2020 yılında izleyicinin karşısına geleceğini görüyoruz. Al Pacino’nun da uzun soluklu ilk TV dizisi olması özelliği taşıyan bu yapımı merakla bekliyoruz…

Al Pacino’lu Hunters’tan İlk Fragman

Önceki İçerikForest Whitaker ve Garret Hedlund’lu Burden Fragmanı
Sonraki İçerikCharlize Theron, Nicole Kidman ve Margot Robbie’li Bombshell’den Fragman Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)