Forest Whitaker ve Garret Hedlund’lu Burden Fragmanı

436

Başrollerinde Forest Whitaker ve Garret Hedlund’un yer aldığı ve gerçek bir hikayeden beyaz perdeye uyarlanan Burden filminin ilk fragmanı geldi.

Burden Filminin Konusu

Ku Klux Klan’a bağlı bir toplulukta yetişen yetim Mike Burden‘ın aşık olması sonrasında daha normal bir hayat yaşamak için topluluktan ayrılması üzerine şekilleniyor. Topluluktan ayrılan Mike ve kız arkadaşını Reverend Kennedy isimindeki siyah kilise cemaati kabul eder. Böylece ikili için hayata dair derin şeyler öğrenecekleri bir yolculuk başlar.

- Reklamlar -

Sundance Film Festivali’nde da boy gösteren ve İzleyici Ödülünü kazanan Burden filminin oyuncu kadrosunda ise Oscar ödüllü ünlü oyuncu Forest Whitaker‘a başrolde Garret Hedlund eşlik ediyor. Diğer isimler ise şöyle; Andrea Riseborough, Tom Wilkinson, Tess Harper ve Usher. Senaryo ve yönetmen koltuğundaysa oyuncu kimliğiyle birlikte yönetmenliği de başarıyla yürüten Andrew Heckler oturuyor.

Sundance sonrasında Nantucket Film Festivali’nde de ödül kazanan film sessiz ve derinden gelmeye devam ediyor.

Burden filmi ülkemizde 28 Şubat’ta vizyona girecek.

Burden Filminin Fragmanı

Önceki İçerikTerminatör: Kara Kader Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikAl Pacino ve Logan Lerman’lı Hunters’tan İlk Fragman Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)