Alice Through the Looking Glass Özel Bir Video Geldi

784

Alice Through the Looking Glass filmine ait yepyeni bir video Walt Disney Studios Twitter hesabından paylaşıldı. Diğer videoların aksine “Extended Look” ismi ile yayınlanan videoda filmin yapımcısı olan Tim Burton‘ın sunumu ile başlıyor olması da bizi epey sevindirdi.

Yepyeni bir macera ile garip bir dünyaya geri dönen Alice, bu sefer Şapkacı’yı kurtarmak için zamanda yolculuk yapacak. Alice in Wonderland: Through the Looking Glass yeni bir karaktere de ev sahipliği yapıyor olacak. Kendisi yarı insan yarı saat. Rhys Ifans Çılgın Şapkacı’nın babası Zanik Hightopp rolünde bize yardım edecek. Biz dediğim, Alice ve yoldaşları olan bizler..

- Reklamlar -

Kadrosunda Johnny Depp, Anne Hathaway, Mia Wasikowska ve Helena Bonham Carter’ın yer aldığı filme sesiyle katkıda bulunacaklar ise Alan Rickman, Stephen Fry, Michael Sheen ve Timothy Spall. Lewis Caroll’un efsanevi öyküsünden beyaz perdeye uyarlanan filmin 27 Mayıs’ta sinemalarda gösterime girmesi bekleniyor.

Alice Through the Looking Glass Özel Videosu

Önceki İçerikThe Accountant Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikLupita Nyong’o Black Panther Filmi İçin Görüşüyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)