The Accountant Fragmanı Yayınlandı

891

The Accountant filminin fragmanı Warner Bros. Pictures tarafından yayınlandı. Başrollerinde Ben Affleck, Anna Kendrick, J.K. Simmons, Jon Bernthal, Jean Smart, Cynthia Addai-Robinson, Jeffrey Tambor ve John Lithgow’un yer aldığı filmin türü ise Dram. Bakalım Ben Affleck Batman v Superman: Dawn of Justice filminden sonra nasıl performans sergileyecek?

The Accountant Filminin Konusu

Ben Affleck‘in oynadığı Christian Wolff, birçok insan için yalnızca sayılardan ibaret olan Matematiğe farklı bir taraftan bakma kabiliyetine sahip dahidir. Christian, küçük bir kasabada bir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ofisinde çalışan biri iken Dünya’nın en tehlikeli organizasyonunun muhasebeciliğini üstlenir. Maliye Bakanlığı’nın Suç İcra Bölümü, (J. K. Simmons) Ray King tarafından takibe alınması ile hayatı bir anda gerilim dolu anlar yaşayacak hale gelir. Christian yanına aldığı yeni katip ile dikkatleri üzerinden çekmeye çalışırken yeni katibin Milyon dolarlık bir tutarsızlığı fark etmesiyle işin rengi iyiden iyiye değişir. Bu işi de kitabına uygun bir şekilde yapacağını düşünen Christian her geçen gün artan cinayetler ile ne yapacağını bilemediği bir durumun tam ortasında kendini bulur.

- Reklamlar -

Amerika’da 14 Ekim’de vizyona girecek olan film kullanılan dil ve şiddet içeren görüntüleri sebebiyle +13 olarak sunulacak.

Gavin O’Connor‘ın (Pride and Glory ve Warrior) yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu Bill Dubuque (The Judge)imzası taşımaktadır. Yapımcılıklarını Mark Williams ve Lynette Howell’ın yaptığı yapımın Yönetici Yapımcıları ise Gavin O’Connor, Jamie Patricof ve Marty Ewing’tir.

The Accountant Filminin Fragmanı

Önceki İçerik10 Cloverfield Lane / Cloverfield Yolu No: 10 Film İncelemesi
Sonraki İçerikAlice Through the Looking Glass Özel Bir Video Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)