Godzilla: King of the Monsters’tan Fragman Geldi

487

31 Mayıs’ta vizyona girecek Godzilla: King of the Monsters‘tan son ve özel görüntülerin yer aldığı bir fragman geldi.

2014 yılında vizyona giren Godzilla filminin yönetmenliğini üstlenen Gareth Edwards‘ın Godzilla: King of the Monsters filminde yer almadığını belirterek yazımıza başlayalım. 2014 yılından beri “Godzilla 2 ne zaman gelecek?” soruları da ortalıkta dolaşmaya başlamıştı.

- Reklamlar -

Yönetmenliğini son filmi 2015 yapımı Krampus olan Michael Dougherty‘nin üstlendiği Godzilla: King of the Monsters filminin oyuncu kadrosu da filme olan beklentinin artmasının sebeplerinden biri. Godzilla 2 oyuncuları ile ilgili konuşmadan önce yönetmen Michael Dougherty’nin daha önce yer aldığı bazı yapımları da dile getirmeyi önemli görüyoruz. Daha önce Superman Returns, X2 ve X-Men: Apocalypse gibi yapımlarda senarist olarak yer alan Michael; Godzilla serisine yeni bir film daha ekleyecek Godzilla vs. Kong filminin de senaristleri arasında yer alıyor. Anlaşılacağı üzere bu yola baş koymuş bir abimiz.

Godzilla: King of the Monsters Oyuncuları

Stranger Things‘te Eleven rolüyle kalpleri fetheden Millie Bobby Brown‘ın başrolde yer aldığı Godzilla: King of the Monsters filminde Vera Farmiga, Sally Hawkins, Kyle Chandler, Bradley Whitford, Charles Dance ve O’Shea Jackson Jr. gibi isimler de kadroda yerini almış. Aynı zamanda 15 yaşındaki genç oyuncu Millie Bobby Brown’ın; İlk uzun metraj filmi olma özelliği de taşıyan film belki de onun kariyerinde bir kırılma yaratabilir. Göreceğiz…

Godzilla: King of the Monsters filmi ülkemizde 31 Mayıs 2019’da vizyona girecek.

Godzilla: King of the Monsters Filminin Fragmanı

Önceki İçerikBenedict Cumberbatch’in Edison’ı Canlandırdığı The Current War’dan Güzel Haber
Sonraki İçerikAnnabelle Comes Home’dan Fragman Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)