Bayramda Başlayıp Bitirebileceğiniz 10 Netflix Dizisi

542

Hellooo.. Herkese mutlu ve sağlıklı bayramlar dileyerek başlıyorum. Biliyoruz ki bu bayram diğer bayramlardan farklı olarak kalabalıklara karışamayacağız, büyüklerimizi göremeyeceğiz hatta sokağa bile çıkamayacağız. Belki içimizden bazılarının her zaman istediği sakin bayramlardan biri olacak. Peki şimdiye kadar alışmaya başladığımız bu evde kalma olayına bir 4 gün daha eklediğimizde neler yapmayı planlıyoruz? Elbette ki yeni hobiler bulma, yeni yemekler deneme, ekmek yapma olaylarını geçtik ve bomboş bir sonsuzluk içinde Netflix‘te yuvarlanıp gideceğiz.

Sizin için birkaç minik, kolayca akıp giden, nasıl bittiğini bile farketmediğiniz içerikler seçtim. Sizin de aklınıza gelen böyle tatlı kolay bitirmeli diziler varsa yorum olarak ekleyebilirsiniz, ne de olsa bu dönem herkese yardım eli uzatma zamanı değil mi? Buyurun hep birlikte listemize bakalım.

4 Günde İzleyip Bitireceğiniz Netflix Dizileri

10The Politician

Bayramda Başlayıp Bitirebileceğiniz Çerezlik 10 Netflix İçeriği
- Reklamlar -

Amerikalı yazar, televizyon yönetmeni ve yapımcısı olan 53 yaşındaki Ryan Murphy’nin yeni dizisi The Politician 1. sezonu ile Netflix’te. Murphy’i daha önce Glee, American Horror Story gibi yapımlardan zaten biliyoruz o yüzden beklentimiz yüksekti. Diziyi izlemiş ve %100 onaylamış biri olarak rahatlıkla da önerebiliyorum.

Biraz çekişme, biraz aşk, biraz okul yılları ile hayatın içinden ama az da dışından bir hayatı anlatan dizimizin konusu ileride ABD başkanı olmak isteyen Payton Hobart’ın yaşadıklarına odaklanıyor. Tüm hikaye, öğrencisi olduğu Saint Sebastian Lisesi’ndeki seçimlere katılması ve kazanmak için her yolu denemesi etrafında dönüyor.

Her bölüm yaklaşık 1 saat sürüyor. Ve 2. sezon 19 Haziran’da geliyor, yani 1.sezonu bitirmek için güzel zamanlama. Oyuncu kadrosunda Ben Platt, Zoey Deutch, Lucy Boynton, Rahne Jones, Benjamin Barrett, Jessica Lange ve Gwyneth Paltrow var.

Önceki İçerikNolan’ın Gizemli Filmi Tenet’ten Muhteşem Fragman Geldi
Sonraki İçerikDark’ın 3. Sezon Yayın Tarihi Fragmanı ile Birlikte Geldi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.