Bayramda Başlayıp Bitirebileceğiniz 10 Netflix Dizisi

549

Hellooo.. Herkese mutlu ve sağlıklı bayramlar dileyerek başlıyorum. Biliyoruz ki bu bayram diğer bayramlardan farklı olarak kalabalıklara karışamayacağız, büyüklerimizi göremeyeceğiz hatta sokağa bile çıkamayacağız. Belki içimizden bazılarının her zaman istediği sakin bayramlardan biri olacak. Peki şimdiye kadar alışmaya başladığımız bu evde kalma olayına bir 4 gün daha eklediğimizde neler yapmayı planlıyoruz? Elbette ki yeni hobiler bulma, yeni yemekler deneme, ekmek yapma olaylarını geçtik ve bomboş bir sonsuzluk içinde Netflix‘te yuvarlanıp gideceğiz.

Sizin için birkaç minik, kolayca akıp giden, nasıl bittiğini bile farketmediğiniz içerikler seçtim. Sizin de aklınıza gelen böyle tatlı kolay bitirmeli diziler varsa yorum olarak ekleyebilirsiniz, ne de olsa bu dönem herkese yardım eli uzatma zamanı değil mi? Buyurun hep birlikte listemize bakalım.

4 Günde İzleyip Bitireceğiniz Netflix Dizileri

9The End Of The F*cking World

Bayramda Başlayıp Bitirebileceğiniz Çerezlik 10 Netflix İçeriği
- Reklamlar -

8 bölümden oluşan ve her bölümü yaklaşık 20 dakika süren The End of The Fucking World Charles Forman çizgi romanından esinlenerek yapıldı. Şuan 2 sezon izleyebilirsiniz hatta 1 günde bile bitirebilirsiniz.

17 yaşındaki psikopat, sosyopat ve dahası James ile yalnız ve asi bir genç kız olan Alyssa tam da birbirini bulmuş iki gençtir ve dizimizin başrolleridir. Dizide James’in Alyssa ile sevgili olmasını ve başlarını soktukları belaları izliyoruz. Diziyi şimdiye kadar izleyenler bu aşırılık ve anarşiye tam not verdi. IMDB puanı 8.4.

Önceki İçerikNolan’ın Gizemli Filmi Tenet’ten Muhteşem Fragman Geldi
Sonraki İçerikDark’ın 3. Sezon Yayın Tarihi Fragmanı ile Birlikte Geldi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.