Bayramda Başlayıp Bitirebileceğiniz 10 Netflix Dizisi

541

Hellooo.. Herkese mutlu ve sağlıklı bayramlar dileyerek başlıyorum. Biliyoruz ki bu bayram diğer bayramlardan farklı olarak kalabalıklara karışamayacağız, büyüklerimizi göremeyeceğiz hatta sokağa bile çıkamayacağız. Belki içimizden bazılarının her zaman istediği sakin bayramlardan biri olacak. Peki şimdiye kadar alışmaya başladığımız bu evde kalma olayına bir 4 gün daha eklediğimizde neler yapmayı planlıyoruz? Elbette ki yeni hobiler bulma, yeni yemekler deneme, ekmek yapma olaylarını geçtik ve bomboş bir sonsuzluk içinde Netflix‘te yuvarlanıp gideceğiz.

Sizin için birkaç minik, kolayca akıp giden, nasıl bittiğini bile farketmediğiniz içerikler seçtim. Sizin de aklınıza gelen böyle tatlı kolay bitirmeli diziler varsa yorum olarak ekleyebilirsiniz, ne de olsa bu dönem herkese yardım eli uzatma zamanı değil mi? Buyurun hep birlikte listemize bakalım.

4 Günde İzleyip Bitireceğiniz Netflix Dizileri

7The Good Place

Bayramda Başlayıp Bitirebileceğiniz Çerezlik 10 Netflix İçeriği
- Reklamlar -

20 dakikalık bölümlerden oluşan bir tatlı komedi. Hem eğiten, hem huzur veren, hem düşündüren ve de güldüren değişik bir yapım, 3 sezon ile bizlerle. Aslında bir günde bile bitirebileceğiniz türden.

‘The Good Place’ öldükten sonra Michael (Ted Danson) isimli bir melek tarafından karşılanıp cennette “iyi yer” olduğunu öğrenen Eleanor Shellstop (Kristen Bell)’un kısa bir müddet sonra bir sorun olduğunu ve aslında iyi yere kazayla gönderildiğini anlaması üzerinde şekilleniyor. Dizi Eleanor’un kimseye durumu farkettirmeden cennetteki ortama uyum sağlayabilmek adına ruh ikizi olan etik profesörü Chidi Anagonye (William Jackson Harper)’den ahlak dersleri alması ile devam ediyor. Her karakter, her replik bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor gibi.

Önceki İçerikNolan’ın Gizemli Filmi Tenet’ten Muhteşem Fragman Geldi
Sonraki İçerikDark’ın 3. Sezon Yayın Tarihi Fragmanı ile Birlikte Geldi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.