Bayramda Başlayıp Bitirebileceğiniz 10 Netflix Dizisi

529

Hellooo.. Herkese mutlu ve sağlıklı bayramlar dileyerek başlıyorum. Biliyoruz ki bu bayram diğer bayramlardan farklı olarak kalabalıklara karışamayacağız, büyüklerimizi göremeyeceğiz hatta sokağa bile çıkamayacağız. Belki içimizden bazılarının her zaman istediği sakin bayramlardan biri olacak. Peki şimdiye kadar alışmaya başladığımız bu evde kalma olayına bir 4 gün daha eklediğimizde neler yapmayı planlıyoruz? Elbette ki yeni hobiler bulma, yeni yemekler deneme, ekmek yapma olaylarını geçtik ve bomboş bir sonsuzluk içinde Netflix‘te yuvarlanıp gideceğiz.

Sizin için birkaç minik, kolayca akıp giden, nasıl bittiğini bile farketmediğiniz içerikler seçtim. Sizin de aklınıza gelen böyle tatlı kolay bitirmeli diziler varsa yorum olarak ekleyebilirsiniz, ne de olsa bu dönem herkese yardım eli uzatma zamanı değil mi? Buyurun hep birlikte listemize bakalım.

4 Günde İzleyip Bitireceğiniz Netflix Dizileri

8Dünyanın En Sıra Dışı Evleri

Bayramda Başlayıp Bitirebileceğiniz Çerezlik 10 Netflix İçeriği
- Reklamlar -

Madem evlerimizden sokağımıza, sokaklarımızdan popüler caddelerimize sahillerimize parklarımıza gidemiyoruz, yurtdışı ise hayal oldu, neden bu hayalimizi yaşamak isteyebileceğimiz evleri izleyerek törpülemeyelim?

İlk sezonu 4 bölüm halinde Netflix üzerinden yayınlanan programda, hem yapımcılığı hem de sunuculuğu üstlenen Piers Taylor ve Caroline Quentin, bu ilk 4 bölümde milyon dolarlar değerindeki ilgi çekici evleri tanıtıyor. Programın ilk 4 bölümünde; dağ, orman, deniz kıyısı ve yeraltı bölümleri var. Bu evleri gördükten sonra mimarlar ilham alacak, bizler ise ağzımızın sularını sileceğiz.

Önceki İçerikNolan’ın Gizemli Filmi Tenet’ten Muhteşem Fragman Geldi
Sonraki İçerikDark’ın 3. Sezon Yayın Tarihi Fragmanı ile Birlikte Geldi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.