Civil War Fragmanı ve Nihayet Spider-Man

1191

Marvel sinematik dünyası iç savaş ikiye bölecek, tarafların seçileceği ve kalpleri kırılacağı son film, Captain America: Civil War’ın yeni fragmanı geldi. Hem de dört gözle beklediğimiz bir karakter ile!

Civil War Filminin Fragmanı ve İncelemesi

Her fragmanda yeni bir merak, yeni bir heyecan yaratılıyor. Önceki fragmanlar ve dikkat çeken noktalar için Civil War Fragmanından Dikkat Çeken Sahneler ve Super Bowl Kahramanları! yazılarıma bakabilirsiniz. Önceki fragmanlardan farklı olarak daha bol aksiyon ve görüş ayrılıklarının nedenlerine şahit oluyoruz.

11T’challa ve UN

Civil War Fragmanı ve Nihayet Spider-Man
- Reklamlar -

Gördüğümüz patlama, hükumet için bardağı taşıran son nokta. Civil War çizgi romanındaki Stanford Kazası yerine, UN’de bir patlama kullanılmış ve muhtemelen Black Panther yani T’challa’nın Bucky’ye kin beslemesinin nedeni bu patlama. Çünkü sevgili Wakandalı kahramanımızın babası ve ülkesinin kralı da kendisinin yanında ve bu patlamada hayatını kaybediyor. Bu hem Wakanda’nın politik açıdan gerginleşmesine ve T’challa’nın intikam isteği üzerine kendini kaybetmesine neden oluyor olabilir.

Önceki İçerikLara Croft Rolü Daisy Ridley’nin Olabilir
Sonraki İçerik11 Mart’ta Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi