Fifty Shades Darker’dan Yeni Fragman ve Afiş Geldi

0
282

Grinin Elli Tonu üçlemesinin ikinci filmi Fifty Shades Darker‘dan yeni fragman ve afiş geldi. Christian Grey ve Anastasia Steele‘nin ihtiraslı hikayesi 10 Şubat’ta vizyondaki yerini alacak.

fifty shades of darker fragman Fifty Shades Darkerdan Yeni Fragman ve Afiş Geldi

İlk filmi Fifty Shades of Grey‘den sonra çıkacak ikinci Fifty Shades Darker‘da yine Christian Grey ve Anastasia arasındaki farklı cinsel deneyim ve aşkı konu alarak işleyecek.

Yaşadığı farklı ilişkiler yüzünden yaralar almış Christian Grey, temkinli Anastasia Steele’i yeniden hayatına sokmaya çalışı. Ona bir şans daha vermeden önce yeni bir düzenleme önermekten de geri kalmaz. İkili, güven inşa etmeye ve istikrarlı bir aşk yaşamaya çalışırken, Christian’ın geçmişte yaşadığı şeyler çiftin birlikte geleceğine dair umutlarını yok edecek gibi görünüyor.

E.L. James‘in yarattığı serinin beyaz perdeye uyarlaması için yapımcılık görevini Michael De Luca ve Dana Brunetti üstlenirken, uyarlama Niall Leonard’a ait.

Oyuncu kadrosunda ise; Dakota Johnson (Anastasia Steele) Jamie Dornan (Christian Grey) Max Martini (Taylor) Rita Ora (Mia Grey), Eloise Mumford (Kate), Luke Grimes (Elliot Grey) ve Victor Rasuk (José Rodriguez) yer almaktadır.

Fifty Shades Darker filmi 10 Şubat 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

Fifty Shades Darker Yeni Fragman

Fifty Shades Darker Yeni Afiş

fifty shades darker afis Fifty Shades Darkerdan Yeni Fragman ve Afiş Geldi