Game of Thrones 6. Sezon Fragmanı Geldi

855

Game of Thrones 6. Sezon fragmanı geldi dostlaaaaaar! HBO hem de Red Band yani sansürsüz versiyonunu bile paylaştı! Şen ola düğüüüün şen ooola!

Emmy ödüllü George R.R. Martin‘in “A Song of Ice and Fire” romanından esinlenilerek yapılan bu fantastik ve epik hikaye krallık ve beyliklerin ego savaşlarının yanı sıra sık sık yaşanan ihanetleriyle de izleyiciyi her yeni bölümünde ekrana kilitlemeyi başarıyor. Kadrosunda 4 sezon üst üste Emmy ve Golden Globe sahibi olan Peter Dinklage, Nikolaj Coster-Waldau, Lena Headey, Emilia Clarke, Aidan Gillen, Kit Harington, Diana Rigg, Natalie Dormer, Maisie Williams ve Sophie Turner yer alırken 2004-2006 yılları arasında yayınlanan Deadwood dizisinin yıldızı Ian McShane de Game of Thrones 6. sezonuna yeni katılan sürpriz isimler arasında yer alıyor.

- Reklamlar -

Bu efsanevi dizinin yönetici yapımcılığını David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger ve Bernadette Caulfield üstlenirken yardımcılıklarını Guymon Casady, Vince Gerardis ve George R.R. Martin yapmaktadır.

O beklenen kışın artık resmen geldiği ve epikleşen “Winter is Coming” cümlesinin hakkını verecek bir sezonun bizleri beklediğini söylemek mümkün.

Game of Thrones 6. Sezon Fragmanı