Game of Thrones’un 8. Sezon 6. Bölümünden İki Görsel Geldi

597

Game of Thrones‘un 8. sezon 6. bölümüne ait 2 görsel ve fragman ile günümüz şenlendi? Peki gerçekten de öyle mi? Finale yakışır bir bölüm izleyecek miyiz?

Gençliğimizi alan, dile kolay sekiz koca yılımızı yiyen Game of Thrones, final bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. 19 Mayıs’ın bir devrin sonu olacağı bölüm için ise beklentiler birçok kişide fazla değil. Hatta bunun ile alakalı bir imza kampanyası bile başlatılıp “8. Sezon yeniden çekilsin” diyen şu an 489bin kişi var.

- Reklamlar -

Şu ana kadar büyük hayal kırıklığı ile yürekleri burkan dizi öyle ya da böyle bitecek ancak “Keşke böyle bitmeseydi…“, “Lost gibi bozdu…” geyiklerini de beraberinde götüreceğe benziyor. Veda bölümüne ait paylaşılan 2 görseli ve bölüm fragmanını aşağıya iliştirdik.

Tyrion ve Daenerys‘i gördüğümüz iki görselden Dany’ye ait olan daha fazla şey anlatıyor gibi. (ya da değil bilemedik) Karar sizin!

Game of Thrones Dizisinin 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Görselleri

Önceki İçerikStanley Kubrick’in God Fearing Man Senaryosu Mini Dizi Oluyor
Sonraki İçerikRick and Morty’nin 4. Sezonu Kasım Ayında Geliyor
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)