Rick and Morty’nin 4. Sezonu Kasım Ayında Geliyor

396

Rick and Morty’nin 4. sezonu ne zaman geliyor?” sorusunun cevabı sonunda geldi! Popüler animasyon dizi Kasım 2019‘da geri dönecek!

Rick and Morty 4. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

Amerika çizgi film kanalı Adult Swim, popüler dizileri Rick and Morty‘nin 4. sezon başlangıç tarihini Twitter hesabı üzerinden duyurdu! Kasım 2019’da bizlerle buluşacak olan dizi için şimdiden sabırsızlanan o kadar çok kişi var ki!

- Reklamlar -

Geçen yıl dizinin yapımcıları olan Justin Roiland ve Dan Harmon, toplam 70 yeni bölümün daha geleceğini ve Rick and Morty’nin toplam 101 bölüm ile veda edeceğini açıklamışlardı. 4. sezonun kaç bölümden oluşacağı açıklanmamış olsa da daha önceki sezonlarda 10 bölüm izlediğimiz için fazla şaşıracağımızı düşünmüyoruz.

2017 yılının Ekim ayında prömiyerini yapan ve 3. sezonuyla Adult Swim kanal tarihinin en çok izlenen dizisi olmayı başaran dizi, Dan Harmon ve Justin Roiland’ın imzasıyla tüm dünyayı kasıp kavuruyor. Sosyopat bir bilim adamı (Rick) ile çekingen torununun (Morty) evrenin çeşitli yerlerinde yaşadıkları birbirinden sıradışı maceraları ele alıyor.

Önceki İçerikGame of Thrones’un 8. Sezon 6. Bölümünden İki Görsel Geldi
Sonraki İçerikYeni Batman Belli Oldu: Robert Pattinson
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)