Morgan Filminin Fragmanı Yayınlandı

682

Morgan filmi başrollerinde Kate Mara, Anya Taylor-Joy, Toby Jones, Rose Leslie, Boyd Holbrook, Michelle Yeoh, Jennifer Jason Leigh ve Paul Giamatti yer aldığı, hikayesinde gizemli bir Bilim-Kurgu barındıran gerilim yüklü bir film.

Filme ait ilk fragman ise yapımcı şirketi olan 20th Century Fox tarafından servis edildi. İzlediğinizda “Morgan ne acaba ya?” diye düşündüğünüz ilk düşüncelerinize cevap da bulabileceğiniz farklı bu yapım bakalım bekleneni verebilecek mi?

- Reklamlar -

Morgan Filminin Hikayesi

Mesleği kurumsal firmalarda meydana gelen olayları incelemek olan Mara yine bir olayı incelemek için çok gizli bir şirkete gelir. Bu şirkette meydana gelen dehşet verici olayın insan kaynaklı olmadığını çözdüğünde ise işin rengi değişmeye başlayacaktır. Gizemli ve insan üstü bir canlı tarafından yapıldığını düşündüğü bu olayı çözmek ve içinden çıkmak da göründüğü kadar kolay olmayacaktır.

Senaryosu Seth Owen tarafından yazılan Morgan filmi yönetmenlik görevi ise Bilim-Kurgu dünyasının usta yönetmenlerinden biri olan Ridley Scott‘ın oğlu olan Luke Scott‘a emanet edilmiş. Yapımcılıklarını Ridley Scott, Michael Schaefer ve Mark Huffam’ın üstlendiği film Amerika’da 2 Eylül’de vizyona girecek.

Morgan Filminin Fragmanı

Önceki İçerikGarfield Filmi Geliyor
Sonraki İçerikKurtuluş Günü 2 Filminden Özel Bir Video Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)