Harry Potter Fragmanları Star Wars Gibi Yapılsaydı

1031

Harry Potter fragmanları için hep “Daha iyisi olabilir miydi?” ya da “Bu kadar iyi bir serinin fragmanı bu mu olmalıydı yani?” diye söylenip dururum. Sonunda birisi bu duruma el atmış ve fragmanlarıyla ünlü olan efsanevi Star Wars serisinin son filmi olan The Force Awakens fragmanı ile mashup yapıp harika bir iş ortaya çıkarmışlar. Jonny Holloway isimli Youtuber’ın bu duruma el atmış olmasından dolayı mutluluğumuzu ve sevincimizi belirtecek kelime bulmakta da zorlanıyorum açıkçası.

Geçen hafta dijital ve DVD kopyalarının satışa çıkarıldığı Star Wars: The Force Awakens‘ın da fragmanı bildiğiniz üzere yayınlandığı an büyük beğeni toplamış ve merakla bekleyenlerin gözlerinin pasını silmişti. Amerika’da Boxoffice rekorları kıran ve yaklaşık olarak 2 milyar dolar gişe hasılatı elde eden bu efsanevi serinin 7. filmi aynı zamanda serinin hastaları (Gerçek hastaları) tarafından pek beğenilmemiş ve ciddi eleştirilerde bulunmuşlardı.

- Reklamlar -

Jonny Holloway de hasta bir Harry Potter hayranı olduğu için “Neden daha iyisi olmasın?” diyerek yola çıkmış ve Star Wars: The Force Awakens‘ın fragmanı ile Harry Potter and the Order of the Phoenix‘i (Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı) birleştirmiş. John Williams ve Harry Potter’ın birleşmesinden inanılmaz bir çalışma ortaya çıkmış.

Keşke fragmanı biraz daha uzun tutsaydı ve keşke bitmeseydi…” gibi yorumlar yaptığımız bu çalışmayı sizlerle paylaşıyor olmaktan da ayrı bir sevinç duyuyoruz.

Umarız Harry Potter serisinin diğer filmleri için de böyle fragmanlar yapar…

Harry Potter Fragmanları ile Star Wars Mashup

Önceki İçerikLEGO Batman İlk Görselleri Geldi
Sonraki İçerikPamuk Prenses ve Avcı 2 Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)