LEGO Batman İlk Görselleri Geldi

921

LEGO Batman filminin fragmanı yarın (Çarşamba) yayınlanacağı açıklandıktan hemen sonra filme ait ilk görsel az önce USA Today vasıtasıyla bizlerle paylaşıldı. Ben Affleck’in canlandıracağı ve Cuma günü vizyona girecek olan Batman v Superman: The Dawn of Justice filminden hemen önce gelecek olması da farklı bir sevinç yaşamamızı sağladı.

Warner Bros.’un paylaştığı bu görsel 23 Mart’ta yayınlanacak fragman öncesinde merakla bekleyen bizler için de güzel bir hoşluk olmuş oldu.

- Reklamlar -

The Lego Movie filminde Will Arnett’ın Batman olarak rol aldığı ve bu filmde de aynı rolü üstleneceği, Michael Cera’nın Robin, Rosario Dawson’ın Batgirl, Ralph Fiennes’in Alfred Pennyworth, Mariah Carey’nin Gotham’ın Belediye Başkanı ve Zach Galifianakis’in Joker rolüyle karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz.

Will Arnett Konuyla Alakalı

Yarasa mağarasından tekrar çıkacak olmak benim için harika bir duygu olacak. Gün içinde normal hayatınla meşgul olup geceleri suçlularla savaşan bir karakteri canlandırıyor olmak çok güzel. Bunun için bazı geceler uyumuyor olabilirim ama Batman’i canlandırmak için böyle sıkıntılar çekmekte sorun görmüyorum. Bu onu daha çok insan gibi hissetmemi sağlıyor.

cümlelerini sarf etmiş. Filmin yönetmeni Chris McKay ise “Komik bir film olması için elimizden geleni yapıyor ve çalışmalar devam ederken çok fazla eğleniyoruz. Kesinlikle izlemek isteyeceğiniz bir film olması için de çalışıyoruz.” cümlelerini sarf etmiş.

Ayrıca filmde bir Cameo olup olmadığıyla ilgili soruya ise “Bu hikayede kendime de bir rol biçebileceğimi şu an düşünmüyorum ama neden olmasın?” diye de geçiştirmiş.

McKay tarafından yönetilecek olan LEGO Batman Filmi‘nin senaryosu ise Abraham Lincoln: Vampire Hunter‘ın yaratıcısı olan Seth Grahame-Smith’e (Warner Bros. Pictures’ın 2018 yılında vizyona girecek The Flash filminin de yönetmeni) emanet edilmiş. LEGO Filmi’nin de yapımcıları olan Phil Lord, Christopher Miller ve Dan Lin de bu filmin yapımcıları arasında yer almaktadır.

LEGO Batman Filmi Amerika’da 10 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek iken henüz ülkemizde ne zaman vizyona gireceğiyle ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

LEGO Batman Filmi Görselleri

Önceki İçerikYukarı Bak filmi Balonu Gerçek Oldu
Sonraki İçerikHarry Potter Fragmanları Star Wars Gibi Yapılsaydı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)