Haziran’da Netflix’te Hangi Dizi ve Filmler Yayınlanacak?

1088

Netflix Türkiye‘de Haziran ayında yayına girecek dizi ve filmler ile yaz mevsimine güzel bir başlangıç yapacağa benziyoruz. Haydi bakalım!

Merakla beklediğimiz Dark ve Black Mirror‘ın aksine Marvel’ın Jessica Jones’un final bölümleri Haziran ayı içinde yayına girecek diziler arasında yer alıyor. Film kısmında ise Elisa & Marcela, I Am Mother ve Murder Mystery gibi yapımları izliyor olacağız.

Peki başka neler var? Haydi hep birlikte bakalım!

Netflix’te Haziran Ayında Neler Var?

25Black Mirror 5. Sezon: 5 Haziran

Haziran'da Netflix'te Hangi Dizi ve Filmler Yayınlanacak?
- Reklamlar -

Yine uzun süredir yeni sezonunu beklediğimiz dizilerden biri olan Black Mirror, interaktif bir bölüm ile ağzımıza bal çalmıştı. Her yaptıklarıyla sürekli gündemde olan ekip 5. sezonda 3 bölüm ile karşımıza gelecek. Bölümlerden birinde bir video oyunu bir dostluğun değişmesine neden olurken, diğerinde bir sosyal medya ajansında rehin alma krizi yaşanır. Diğer bir bölümde ise bir genç kızın, favori pop yıldızının yapay zeka versiyonuyla bağ kurmasını izliyor olacağız.

Önceki İçerikPixar’ın Yeni Animasyon Filmi Onward’dan Fragman Geldi
Sonraki İçerikRambo: Last Blood’dan Fragman Geldi
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)