Netflix’in Yeni Bilim Kurgu Filmi I Am Mother İlk Fragmanı Geldi

501

Netflix‘in Bilim-Kurgu ve gerilim türündeki yeni filmi I Am Mother‘dan ilk fragman geldi. Yönetmenliğini Grant Sputore’nin yaptığı film 7 Haziran’da platformdaki yerini alacak.

Başrollerinde Hilary Swank (Trust, Million Dollar Baby), Rose Byrne (Angie Tribeca) ve Clara Rugaard’ın yer aldığı filmin yönetmenliğini ise ilk uzun metraj filmi ile karşımıza çıkacak Grant Sputore yer alıyor. Filmin senaryosunu ise yönetmen Grant gibi ilk defa bir uzun metraj filminde göre alacak Michael Lloyd Green üstlenmiş.

- Reklamlar -

I Am Mother filminin konusu ise şöyle: İnsanoğlunun nesli tükenmiştir. Dünya’yı yeniden canlandırması için görevlendirilen “Anne” isminde bir robot bulunmaktadır. Bu robot tarafından yetiştirilen ve yeniden şekillendirilen Dünya’da olan bitenler filme konu edilecek. Rose Byrne’nin Anne rolünde; Hilary Swank’ın Kadın rolünde; Clara Rugaard‘ın ise filmde bu yeni nesil “üretilen” insanlar arasında yer alıyor. Fragmandan da anlaşılacağı üzere kaotik bir durumun bizi beklediğini söyleyebiliriz. Bakalım hem yönetmen hem de senarist ilk uzun metrajlarından alınlarının akıyla çıkabilecek mi?

I Am Mother Filminin Fragmanı

Önceki İçerikElisabeth Moss da Wes Anderson’ın The French Dispatch Kadrosuna Girdi
Sonraki İçerikYılın Korku Filmi: The Lodge’dan Fragman Yayınlandı
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)