Netflix’in Yeni Bilim Kurgu Filmi I Am Mother İlk Fragmanı Geldi

153

Netflix‘in Bilim-Kurgu ve gerilim türündeki yeni filmi I Am Mother‘dan ilk fragman geldi. Yönetmenliğini Grant Sputore’nin yaptığı film 7 Haziran’da platformdaki yerini alacak.

Başrollerinde Hilary Swank (Trust, Million Dollar Baby), Rose Byrne (Angie Tribeca) ve Clara Rugaard’ın yer aldığı filmin yönetmenliğini ise ilk uzun metraj filmi ile karşımıza çıkacak Grant Sputore yer alıyor. Filmin senaryosunu ise yönetmen Grant gibi ilk defa bir uzun metraj filminde göre alacak Michael Lloyd Green üstlenmiş.

- Reklamlar -

I Am Mother filminin konusu ise şöyle: İnsanoğlunun nesli tükenmiştir. Dünya’yı yeniden canlandırması için görevlendirilen “Anne” isminde bir robot bulunmaktadır. Bu robot tarafından yetiştirilen ve yeniden şekillendirilen Dünya’da olan bitenler filme konu edilecek. Rose Byrne’nin Anne rolünde; Hilary Swank’ın Kadın rolünde; Clara Rugaard‘ın ise filmde bu yeni nesil “üretilen” insanlar arasında yer alıyor. Fragmandan da anlaşılacağı üzere kaotik bir durumun bizi beklediğini söyleyebiliriz. Bakalım hem yönetmen hem de senarist ilk uzun metrajlarından alınlarının akıyla çıkabilecek mi?

I Am Mother Filminin Fragmanı