Now You See Mee 2 Fragmanı Geldi

839

Now You See Mee 2 Fragmanı geldi a dostlar! 10 Haziran’da vizyona girecek Sihirbazlar Çetesi’nin merakla beklenen devam filminin fragmanı Summit Entertainment (Lionsgate) tarafından paylaşıldı.

Mahşerin Dört Atlısı zihin oyunlarıyla dolu yeni maceralarıyla birlikte tekrar karşımızda! Yepyeni büyüleri ile illüzyon dünyasında zirveye oynadıklarını herkese bir kez daha gösterecekler. FBI’ın adeta bir Robin Hood gibi ekibimizi derdest etmesi halkın gözünde onları bir üst kademeye yükseltir ama ekip rahat durur mu? Tabii ki HAYIR! Patronun etik dışı teknikleriyle ortalığı tekrar karıştırmak için ve onların gerçek yüzlerini su yüzeyine çıkarmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Ortadan yok olmalarının arkasındaki sebep olan Walter Mabry (Daniel Radcliffe), gerçekleşmesi imkansız denilebilecek bir teknik ile Mahşerin Dört Atlısı’nı tekrar ortaya çıkarır. Adlarını temize çıkarmak için yapılması gerekeni gözünü kırpmadan yapabilecek olan ekibin işi hiç de öyle kolay değildir. Dublör tekniğini sıkça görebileceğimiz bu hikayenin beyaz perdeye uyarlaması Ed Solomon ve Pete Chiarelli’ye aittir.

- Reklamlar -

Kadrosunda ilk filmde de gördüğümüz Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Dave Franco, Mark Ruffalo, Michael Caine ve Morgan Freeman yer alırken ilk filmdeki Henley Reeves rolüyle hatırladığımız Isla Fisher’ın devam filminde yer almıyor olması da gözlerden kaçmadı tabii ki. Kadroya yeni eklenen isimler ise Lizzy Caplan, Jay Chou ve Daniel Radcliffe’tir.

Jon M. Chu’nun yönetmenliğini yaptığı Now You See Me 2 (Sihirbazlar Çetesi 2) filminin Amerika’da vizyona girişi tarihi 10 Haziran 2016’dır.

Now You See Mee 2 Filminin Fragmanı

Önceki İçerikYeşilçam Karakterlerinin Cinemagraph Halleri
Sonraki İçerikHigh-Rise Fragmanı Posteriyle Birlikte Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)