I Saw the Light Filminin Fragmanı Yayınlandı

1022

Oynadığı diğer filmlerin aksine Thor’un belalı kardeşi olan Loki karakteriyle tanıdığımız Tom Hiddleston‘ın başrolünde oynadığı ve ünlü besteci / müzisyen olan Hank Williams’ın biyografinin anlatıldığı ve Amerika’da 25 Mart 2016 tarihinde vizyona girecek I Saw the Light filminin fragmanı Sony Pictures Classics tarafından paylaşıldı.

I Saw the Light filminin konusu, country müzikler yaparak ünlenen Hank Williams’ın kısa bir zaman içerisinde Amerika’nın en ünlü müzisyenlerinden biri olmasını işlemektedir. Film, Hank’in bu kısa zaman içerisinde elde ettiği başarıyı, şöhretini ve kişisel hayatının trajik bir şekilde nasıl etkilendiğini görmemizi sağlıyor.

- Reklamlar -

Marc Abraham’ın yazıp yönettiği I Saw the Light filmi Yılın En iyi Tarihi Biyografik Albümü Grammy Ödüllü Colin Escott’un kitabından uyarlanmıştır. Oyuncu kadrosunda Tom Hiddleston (Avengers, Thor, Only Lovers Left Alive), Elizabeth Olsen (Avengers: Age of Ultron, Paranoya, Godzilla), Bradley Whitford (The West Wing, The Cabin Woods, Scent of a Woman), David Krumholtz (Serenity ve This is The End) ve Cherry Jones (Signs, The Village, The Perfect Storm, The Beaver) bulunmaktadır. RatPac Entertainment’tan Brett Ratner ve Bron Studios’tan Aaron L. Gilbert’ın yapımcılığını yaptığı filmin, diğer yapımcıları G. Marq Roswell ve Abraham’dır. Yönetici yapımcıları James Packer (RatPac Entertainment) ve Jason Cloth (Creative Wealth Media Finance) tur. Sinematografi tarafında ise Dante Spinotti’nin imzası bulunmaktadır.

Ülkemizde ne zaman vizyona gireceği konusunda elle tutulur bir bilgi bulunmamaktadır.

I Saw the Light Filminin Fragmanı

Önceki İçerikUlusal Kısa Film Yarışması ile Festivale Yeni Bir Soluk Geliyor
Sonraki İçerikBatman v Superman İkinci Fragmanından Göze Çarpanlar
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)