John Wick 3’ten Nefes Kesen Fragman

696

Gözümüzün nuru John Wick 3. bölümü ile vizyona girmeye hazırlanıyor! John Wick: Chapter 3 – Parabellum adıyla 17 Mayıs’ta vizyona girecek olan serinin devam filmi için içimiz kıpır kıpır!

Başrolümüz John Wick iki sebep dolayısıyla firaridir. Kellesi için 14 milyon dolar tutarında açık bir çek bulunmaktadır. Temel kurallardan biri olan Continental Hotel’de birini öldürmesi sebebiyle başı derttedir. Kurbanı ise açık çeki ortaya koyan Yüksek Masa üyelerinden biridir. Köşeye sıkışan John Wick’e Continental Hotel’in yöneticisi Winston’ın (Ian McShane) verdiği bir saatlik bir kaçış süresi de başlamıştır. Başına gelen bunca şey sonrasında üyeliği iptal edilecek olan John, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John Wick’in New York City’den kaçması için ise güvenebileceği tek şey servisteki eski dostlarıdır.

- Reklamlar -

John Wick 3 filminin oyuncu kadrosunda; Halle Berry, Angelica Huston, Asia Kate Dillon, Mark Dacascos ve Jason Mantzoukas yer almaktadır. Ayrıca filmde önemli role sahip Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman ve Tiger Hu Chen’i de unutmamak lazım. Serinin diğer filmlerinde gördüğümüz Laurence Fishburne, Lance Reddick ve Ruby Rose ile Hiroyuki Sanada (The Wolverine) de kadronun diğer önemli karakterleri arasında yer alıyor. Son olarak ünlü Rap sanatçısı Common’u serinin bu filminde ne yazık ki göremeyeceğiz!

John Wick 3 Fragman

Önceki İçerikSuicide Squad 2’nin Yeni Karakterleriyle Tanışın
Sonraki İçerikLászló Nemes’in Sunset Filminden Yeni Fragman ve Afiş Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)