Malefiz 2: Kötülüğün Gücü’nden Yeni Fragman Geldi

672

Başrolünde Angelina Jolie‘nin yer aldığı Maleficent filminin devam hikayesi Maleficent: Mistress Of Evil, yani ülkemizdeki ismiyle Malefiz 2: Kötülüğün Gücü’nden ilk uzun fragman geldi.

Malefiz 2: Kötülüğün Gücü Filminin Konusu

Yıllar Maleficent ve Aurora’ya iyi davranmıştır. İlişkileri kalp kırıklıklarından, intikam öyküsüne ve sonunda sevgiye dönüşür. Ancak hala insanlar ve periler arasındaki nefret ilişkisi sürüyordur. Aurora’nın Prens Phillip ile gerçekleşecek olan evliliği, iki bölgenin birliğini sağlayacağı için Ulstead ve Moors Krallığı’nda kutlanacaktır. Beklenmedik bir karşılaşma ise yeni ittifakları doğuracaktır. Büyük Savaş içerisinde Maleficent ve Aurora ise ayrı düşeceklerdir. Böylece sadakatleri test edilecek ve gerçek bir aile olup olmadıklarını sorgulayacaklardır.

- Reklamlar -

Malefiz 2: Kötülüğün Gücü Filminin Oyuncuları

Joachim Rønning’in yönetmenliğini yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Michelle Pfeiffer, Chiwetel Ejiofor, Harris Dickinson, Warwick Davis, Ed Skerin, Elle Fanning, Imelda Staunton, Lesley Manville ve Juno Temple gibi isimler yer alıyor.

Malefiz 2: Kötülüğün Gücü filmi, ülkemizde 18 Ekim’de vizyona girecek. Şimdi sizleri yepyeni ve upuzun bu fragman ile baş başa bırakıyoruz.

Malefiz 2: Kötülüğün Gücü Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikDisney’in Mulan Filminden İlk Fragman Geldi
Sonraki İçerikJim Carrey The Shining’in Başrolünde Oynasa Nasıl Olurdu?
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)