Me Before You Yeni Fragmanı Geldi

919

Me Before You fragmanı filmin yapımcı şirketi olan Warner Bros. Pictures cephesinden geldi! Başrolünde Emilia Clarke (Terminator Genisys, Game of Thrones) ve Sam Claflin’in (The Hunger Games: Mockingjay, Snow White and the Huntsman) yer aldığı film Thea Sharrock (The Hollow Crown) tarafından yönetilecek.

Geçirdiği motosiklet kazasıyla hayatına yarı felçli olarak devam zorunda kalan Will, yaşadığı ihtişamlı, başarılı hayatına son verip evde yaşamaya mahkum olmuştur. İnsanları mutlu eden en ufak şeyler ona hiçbir şey hissettirmediği gibi; Hayatında tüm renkler bir anda griye dönüp, yaşama dair inancını kaybetmiştir. Artık tek düşündüğü şey, hayatını sonlandırmaktır.

- Reklamlar -

Yaşamın ince detaylarıyla ilgilenmek en büyük hobisi olan Lou için hayatta önemli olan şeyler, çalıştığı kafeye gidip gelen insanların nasıl bir hayatı olduğu, evi ile otobüs durağı arasında mesafenin ne kadar olduğu ve parlak yeşil elbisenin altına hangi renk külotlu çorap giyebileceği!

Hayatı mutsuzlukla dolmuş, aksi geçimsiz Will ve rengarenk bir yaşamı olan Lou’nun yaşamı kesişirse ne olur?

Film Amerika’da 3 Haziran tarihinde vizyondaki yerini alacak. Umarız aynı dönem içerisinde ülkemizde de vizyona girer.

Me Before You Yeni Fragmanı

Önceki İçerikAgents of SHIELD 3X18 Bölüm Değerlendirmesi
Sonraki İçerikAlicia Vikander Yeni Lara Croft Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)