Wonder Woman’dan Paşalar Gibi Fragman Geldi

525

Batman v Superman‘in en iç açıcı sürprizlerinden biri kaliteli bir Wonder Woman izlemek oldu fikrimce. Merakla beklediğimiz Wonder Woman‘ın solo filminin fragmanı düşünce hücum etmemek olmaz dedik.

Erken konuşmak olmaz derler ama geek adamlarız biz. Tanıdığımız, sevdiğimiz bir karakteri fragmanda bile görmek bazen fazlasıyla gaza getiriyor. Ya da belki bu durum sadece bizim için geçerli değildir. Belki cidden Wonder Woman filmi yapmak istediği şeyi fazlasıyla yerine getirebilmiştir.

- Reklamlar -

Neler gördük fragmanda bizi bu kadar heyecanlandıran. Themyscira topraklarının temiz havasını iyice çektik. Efendime söyleyeyim o toprakların emektar, masum, çilekeş amazon ablalarımızı yine aksiyon içinde gördük. Zor savaş zamanlarını, dünyamızın kirli dumanlarını soluduk. Enfes aksiyon sahneleri ve ünlü kementin işlevli kullanımı da lezzeti katladı.

Başrolleri Gal Gadot ve Chris Pine tarafından paylaşılan filminin yönetmen koltuğu ise Monster filminin yazarı ve yönetmeni Patty Jenkins‘e emanet.

Sizi bilmem ama ben Wonder Woman‘ın tema müziği çaldığı anda Doomsday’den tokat yedikten sonra “Aha ortalık karıştı. Haydi bakalım!” edasıyla gülümseyen Wonder Woman’ın surat ifadesine bürünüyorum. İlgili fragman nerede mi? Tabii ki aşağıda.

Wonder Woman’da Misler Gibi Fragman

Önceki İçerikThe Dark Tower Filmi Vizyon Tarihi İleri Bir Tarihe Alındı
Sonraki İçerikRyan Gosling ve Emma Stone’lu La La Land’ten Yeni Fragman