The Call of the Wild Filminden Fragman Geldi

735

Başrolünde Harrison Ford‘un yer aldığı The Call of the Wild filminden bir fragman geldi. Film ülkemizde 21 Şubat’ta vizyonda olacak. Jack London tarafından yazılan romanı tüm kitap evlerinde Yabanın ya da Vahşetin Çağrısı olarak da bulabilirsiniz.

Beyaz Diş, Martin Eden, Demiryolu Serserileri gibi birbirinden unutulmaz eserlerin sahibi olan edebiyat dünyasının ünlü isimlerinden Amerikalı yazar Jack London‘ın eserleri beyazperdeye uyarlanmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere yönetmenliğini Pietro Marcello’nun yaptığı Martin Eden filmi de bu yıl vizyona giren filmler arasında yerini almıştı. 2020 yılında ise Jack London’ın çok sevilen eserleri arasında yer alan The Call of the Wild (Vahşetin Çağrısı) bizlerle buluşacak.

- Reklamlar -

Türkçeye Vahşetin Çağrısı ya da Yabanın Çağrısı olarak da çevrilen The Call of the Wild filminin yönetmenliğini 3 Oscar adaylığı bulunan yönetmen Chris Sanders üstleniyor. Filmin senaryosu ise daha önce Logan, Green Lantern ve Blade Runner 2049 gibi beğeni kazanan filmlerin senaryosunu yazan ve aynı zaman American Gods dizisinin yaratıcıları arasında yer alan Michael Green‘e emanet edilmiş. Bilindiği üzere Green, Logan filmi ile de En İyi Uyarlama Senaryo Oscar’ına aday olarak gösterilmişti.

The Call of the Wild Ne Zaman Vizyona Girecek

The Call of the Wild filmi ülkemizde 21 Şubat 2020’de vizyona girecek. Filmin konusu ise şöyle; Bir kızak köpeğinin, Alaska’da vahşi yaşamda hayatta kalmak için verdiği mücadele konu ediliyor. California’daki huzurlu hayatından uzaklaştırılıp Alaska’da zorlu bir hayata uyum sağlamak zorunda bırakılan Buck, zamanla bu vahşi dünyada kendi bir yer de ediniyor. Kanada’nın Yukon bölgesinde altın arayan John Thornton (Harrison Ford) ve Buck arasındaki arkadaşlık gözlerimizi yaşartacağa benziyor.

Filmin oyuncuları ise şöyle; Dan Stevens, Omar Sy, Karen Gillan, Bradley Whitford ve Colin Woodell gibi isimler Usta aktör Harrison Ford‘a eşlik ediyor.

Gerçek dünya ile animasyon dünyasını bir araya getiren The Call of the Wild için biraz beklememiz gerekecek. Şimdilik sizleri fragmanıyla baş başa bırakıyoruz.

The Call of the Wild (Vahşetin Çağrısı) Filminin Fragmanı

Önceki İçerikJoker İçin Bir Devam Filmi Geliyor
Sonraki İçerikPeter Dinklage ve Richard Gere’lı Three Christs’tan Fragman Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)