The Martian Filminden TV Spotu Geldi

1078

Ridley Scott’ın yönetmenliğini yaptığı The Martian filminin 1 dakikalık yeni TV Spotu 20th Century Fox tarafından servis edildi.

2 Ekim’de vizyona girecek olan film merakla beklenenler listesinde yerini almayı bildi. Andy Weir’ın best seller romanı The Martian’ın beyaz perdeye uyarlaması Lost dizisi, Daredevil, World War Z ve The Cabin in the Woods gibi beğenilen dizi ve filmlerin senaristi olan Drew Goddard‘a emanet edilmiş. Başrollerinde ise Jessica Chastain (Interstellar, Zero Dark Thirty), Kristen Wiig (Welcome to Me, The Skeleton Twins), Kate Mara (“House of Cards,” Fantastic Four), Michael Pena (Fury, End of Watch), Jeff Daniels (“The Newsroom,” Dumb and Dumber To), Chiwetel Ejiofor (12 Years a Slave, Children of Men) ve Donald Glover (“Community,” Mystery Team) yer almaktadır.

- Reklamlar -

The Martian Konusu; Mars’a insanlı uçuş sırasında, Astronot Mark Watney (Matt Damon) ölümcül bir fırtınanın ekibin tamamının canını almasından sonra geride kalan tek insan olur. Bu ölümcül fırtınadan kurtulan Watney, kendini sıkışmış ve yalnız başına düşman bir gezegende bulur. Yetersiz malzeme ile marifet, zeka ve ruhunu dinleyerek hayatta kalan ve dünyaya bir sinyal göndermek için yol bulması gerekir. Milyonlarca kilometre uzakta, NASA ve uluslararası bilim adamları “The Martian / Marslı” ismini taktıkları bu astronotu kurtarmak için kolları sıvar. Watney’in sağ salim eve geri dönmesi için bakalım bu çalışma başarılı olabilecek mi?

The Martian Filminin 1 Dakikalık TV Spotu

Önceki İçerikMordor’a Gitmek İçin Kaç Lembas Ekmeği Almak Gerekir?
Sonraki İçerikSPECTRE Filminin Resmi Afişi Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)