Where’s Wally? Seth Rogen ile Gelmeye Hazırlanıyor

860

Where’s Wally?, ilk defa 1987 yılında piyasaya çıkan İngiliz İllüstrasyon Sanatçısı Martin Handford tarafından çizilen bir çocuk bulmacasından ibaretti. Wally’i bulmak sonrasında bir çocuk oyunundan çıkıp yetişkinlerin bile “Nerede bu ya!” diye saatlerini yiyen bir bulmaca olduğu anlaşılınca işin boyutu da değişti tabii ki.

İnanılmaz bir fan kitlesi bulunan popüler kültür öğesi haline gelmesi de çok uzun sürmedi Where’s Wally‘nin. Örneğin aşağıdaki fotoğraf 2011 yılında İrlanda’da yapılan bir etkinlikten fotoğraf;

- Reklamlar -

Bu fotoğrafta 1052 öğrenci Wally için toplanmış, eğlenmiş ve muhabbet etmiş. Tabii ki sadece bunun için de toplanmamışlar. Amaçları sevgilerini göstermek ve günün sonunda topladıkları bağışı çevre okullara yardım olarak bağışlamakmış. Helal olsun!

Where's Wally? Seth Rogen ile Gelmeye Hazırlanıyor

Where’s Wally Filminin Konusu Ne Olacak?

Wally ya da Waldo olarak da tanınan bu karakterin hikayesinin şu sıralar senaryolaştırılma aşamasında olduğu ve karısı Wilma’yı bulmak için Time-Travel yapmak için olur olmadık her yere giden Wally’nin başından geçenleri izleyeceğimizin dedikoduları Trackingboard‘ta konuşuluyor.

Where’s Wally Seslendiricileri Kimler Olacak?

Wally’i orijinal dilde Seth Rogen‘in seslendireceği ve partneri Evan Goldberg‘in olacağı da konuşulan haberlerden bir tanesi. Daha önce SuperbadPineapple Express ave The Interview gibi filmlerde de birlikte çalışan bu ikiliden eğlencesi az bir iş beklemek pek olası değil tabii ki. O yüzden Where’s Wally için içimiz şimdilik rahat gibi görünüyor.

Çekimlerin başlaması ya da vizyona giriş tarihi henüz belli olmayan bu animasyon filmi için Kırmızı-Beyaz çizgili sweatshirt, aynı renkli şapka ve gözlüklerinizi şimdiden hazırlayın!

Bekleyelim, görelim…

Önceki İçerikMidnight Special Filminden Fragman Geldi
Sonraki İçerikRidley Scott The Terror Dizisi ile Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)