Gelmiş Geçmiş En İyi Animasyon Filmleri

10625

Gelmiş geçmiş en iyi animasyon filmleri listesi ile karşınızdayız. Bu defa epey cömert davrandık ve dünyanın en iyi animasyonu listesini kalabalık tuttuk. Haydi hep birlikte inceleyelim!

Dramlar, polisiyeler, aksiyonlar ve romantizm bir yana dursun, bunların hepsini bizi mutlu ederek aynı anda verebilen yapımlarla ilgilenme zamanımız geldi. Animasyonlar izleyenler için hala ‘sen çocuk musun yiaa’ diyenler var mı? Varsa ‘evet zeka yoksunu birey bey/hanım‘ diye cevap verip eğlenmemize bakabiliyoruz!

Bu listede izlemiş olduğunuzu düşündüğüm çokça animasyon var ama belki aralarından yakalayacağınız güzellikler çıkar. İyi zaman geçirmenin yoluna başlıyoruz. Çikolatalarınızı, mısırlarınızı hazırlayıp yatağa şöyle bir yayılın bakalım.

Karşınızda En İyi Animasyon Filmleri

56The Lego Movie

- Reklamlar -

IMDB puanı 7.8 olan ve oldukça üst kalite olan bir yapım. Chris Miller, Phil Lord, Chris McKay yönetmenliğindeki animasyonda; sıradan, kurallara her zaman uyan, ortalama bir LEGO minifigürü olan Emmet adlı karakterin, yanlışlıkla dünyayı kurtaracak en sıra dışı kişi olarak tanınması konu ediliyor.

Önceki İçerik15. Altın Boğa Kısa Film Yarışması İçin Başvurular Başladı
Sonraki İçerikOscar 2018 Adayları Belli Oldu
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.